Pozwól się poPRowadzić


Coraz bardziej „odporny” na reklamę rynek odbiorców stawia przed nami nowe wyzwania. Nie wystarczy już tylko sam rozgłos czy chwytliwy slogan, a bez starannie zaplanowanych działań wizerunkowych trudno się przebić do świadomości odbiorców. W ramach obsługi PR proponujemy Ci rozwiązania, dzięki którym Twoja firma wzmocni swoją wiarygodność i osobowość. W PR-ze wszystko obraca się wokół szumu – likwidujemy ten wewnętrzny, wywołujemy go na zewnątrz.

ssstrategia

budujemy spójną i konsekwentną politykę komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej przedsiębiorstwa

zzespół

gotowy, zmotywowany, kompetentny. Jest gotowy, by stać się częścią Twojej firmy

uuniwersalność

rozwijamy skrzydła nowych firm, startupów i przedsiębiorstw, które chcą odświeżyć swój wizerunek. Niezależnie od branży, w której działają

mmotywacja

bardzo ważna w wewnętrznym funkcjonowaniu firmy. Możemy zadbać o to, by Twoi pracownicy utrzymali ją na najwyższym poziomie

OSTATNIE REALIZACJE

TAXUS ARBOR

FACEBOOK | FACEBOOK: fanpage

ZOBACZ

Euroius

STRONA WWW | zobacz: euroius.pl

ZOBACZ

Antique Beauty

FACEBOOK Wyzwanie: Antique Beauty to największy w Polsce salon z antykami. Wraz ze zmianą siedziby, nazwy i identyfikacji wizualnej potrzebny […]

ZOBACZ

WIĘCEJ PROJEKTÓW


Wiemy, jak wypracować skuteczne rozwiązanie.

Co dla Ciebie przygotujemy

 Biuro prasowe

Nasz zespół stworzy biuro prasowe, które będzie prowadziło stałą obsługę Twojej firmy. Zajmiemy się produkcją i dystrybucją materiałów prasowych, przyciągniemy zainteresowanie dziennikarzy i będziemy trzymać rękę na pulsie, abyś był na bieżąco z wydarzeniami z branży.

Komunikacja wewnętrzna

Często bywa przyczyną niewłaściwego funkcjonowania firmy. By zbadać przyczynę problemów, wejdziemy na chwilę w buty pracowników, przeprowadzimy badania jakościowe i przedstawimy zestaw gotowych do wdrożenia działań. M.in. wdrażamy programy motywacyjne i organizujemy szkolenia, dzięki którym personel będzie jeszcze lepiej realizować cele Twojej firmy.

Marketing

Zaprojektujemy, zrealizujemy kampanie zarówno nowych marek, które potrzebują rozgłosu, jak i tych funkcjonujących na rynku już od dłuższego czasu. Zwiększymy rozpoznawalność, widoczność, a kampanie wzmocnimy działaniami public relations. Zadbamy także o komunikację B2B i B2C, by przynosiła ona jak najlepsze skutki sprzedażowe i wizerunkowe.

PR kryzysowy

Opracujemy instrukcje, procedury i system zarządzania jakością, które pomogą zapobiec sytuacjom kryzysowym wewnątrz firmy i w komunikacji z otoczeniem. A jeśli jest już za późno, zbadamy przyczyny kłopotów, wdrożymy odpowiednie działania i zadbamy o to, by uchronić firmę od podobnych zdarzeń w przyszłości.