STRONA SPRZEDAJE TWOJE MOCE


Dla Twoich klientów będzie często pierwszym miejscem spotkania z Twoim produktem, usługą i firmą. Stanie się Twoim ambasadorem i niestrudzonym handlowcem. Dniem i nocą będzie dla Ciebie pracować. Dlatego musi być tak zaprojektowana i przygotowana, żeby skutecznie eksponować Twoje mocne strony i po prostu… sprzedawać.

 

mmówi

językiem Twoich klientów – zwłaszcza tym, którego używają w wyszukiwarkach

oodpowiada

na potrzeby nabywców. To na Twojej stronie mają znaleźć to, czego nie mogli doszukać się u konkurencji

litera_cciekawi

grafiką i treścią, dzięki którym zapadniesz w pamięć

eedukuje

podpowiada, radzi. By klient wiedział, że to Twoja firma jest liderem opinii na rynku

Ostatnie realizacje

TAXUS ARBOR

FACEBOOK | FACEBOOK: fanpage

ZOBACZ

Euroius

STRONA WWW | zobacz: euroius.pl

ZOBACZ

Antique Beauty

FACEBOOK Wyzwanie: Antique Beauty to największy w Polsce salon z antykami. Wraz ze zmianą siedziby, nazwy i identyfikacji wizualnej potrzebny […]

ZOBACZ

WIĘCEJ PROJEKTÓW

 

Wiemy, jak wypracować skuteczne rozwiązanie.

Co dla Ciebie przygotujemy

 

Badanie rynku i produktu

Dzięki nim dopasujemy Twoją nową stronę i opowiemy Twoją historię językiem Twoich klientów i adekwatnie do oczekiwań grupy docelowej. Dokładnie zbadamy produkt, usługę i rynek, by wiedzieć, jakich informacji szuka w sieci Twój potencjalny klient, a także jak wyróżnić Cię spośród konkurencji.

Treść, która sprzedaje

Dziś strona to szansa na nawiązanie więzi z odbiorcą – a relacja to klucz skutecznej sprzedaży. Nasz  zespół to specjaliści, dziennikarze z doświadczeniem w największych tytułach prasowych, którzy potrafią znaleźć smaki, newsy i w oparciu o nie przygotować taką zawartość serwisu, content marketing, który zbuduje motywację Twoich odbiorców do zakupu.

Fachowe publikacje

Strona internetowa przypomina robota-handlowca, który sprzedaje przez 24 godziny na dobę. Musi dlatego być aktywna i systematycznie uzupełniana o ciekawostki z branży, nowości. Na stronach naszych klientów prowadzimy regularne publikacje na temat produktów, usług lub wydarzeń z branży. W ten sposób Twoi klienci stają się częstymi gośćmi Twojej strony i nie pozwalają o niej zapomnieć wyszukiwarce Google.

Kompleksową obsługę

Chcesz zamieszczać artykuły samodzielnie? W ramach usługi przeprowadzamy szkolenie z posługiwania się panelem dostępowym do Twojej strony, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł samodzielnie przeprowadzać jej aktualizacje. W ramach kompleksowej obsługi możemy także zapewnić Ci serwer i domenę, pod którą Twoja witryna będzie dostępna.

Oprawę graficzną

Jedno dobre zdjęcie, jedna ciekawa grafika potrafią przekazać więcej niż setki słów. Przy projektowaniu stawiamy na to, by strona była idealnie dopasowana do preferencji Twoich odbiorców i jednocześnie łatwa w obsłudze. Obraz ma moc przekazywania informacji, dlatego przygotujemy dla Ciebie kreatywne infografiki, ikony i zdjęcia. Zadbamy też, aby Twoja strona była responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych.

Fotografię

Przy doborze zdjęć kierujemy się tym, by nie wyglądały na wyjęte z katalogu, ale wyróżniały stronę na tle konkurencji. Na życzenie edytujemy fotografie klienta lub organizujemy profesjonalną sesję zdjęciową z makijażystą i fotoreporterem. Jej wysoką jakość gwarantują fotografowie pracujący na co dzień dla największych tytułów prasowych w Polsce.