Custom publishing, czyli droga prosto do celu – twoich odbiorców


W każdej firmie kryje się ciekawa historia. Proponujemy narzędzia, dzięki którym w atrakcyjny sposób urzekniesz swoich klientów, współpracowników, dostawców. Wzmocnisz wizerunek, relacje z partnerami, a w dodatku zyskasz kolejny kanał do promowania usługi lub produktu.

 

litera_cciekawi

przyciąga uwagę odbiorców ciekawą treścią i nowoczesnym designem

eedukuje

o Twojej działalności, podkreślając największe, unikalne atuty

lląduje

prosto w rękach odbiorców, na których najbardziej Ci zależy

Ostatnie realizacje

TAXUS ARBOR

FACEBOOK | FACEBOOK: fanpage

ZOBACZ

Euroius

STRONA WWW | zobacz: euroius.pl

ZOBACZ

Antique Beauty

FACEBOOK Wyzwanie: Antique Beauty to największy w Polsce salon z antykami. Wraz ze zmianą siedziby, nazwy i identyfikacji wizualnej potrzebny […]

ZOBACZ

WIĘCEJ PROJEKTÓW


Wiemy, jak wypracować skuteczne rozwiązanie.

Co dla Ciebie przygotujemy

 

Kreatywny artykuł

Doświadczony zespół dziennikarzy i researcherów, który znajdzie atrakcyjne dla odbiorców „smaczki” i wyeksponuje najważniejsze, unikalne atuty. Nieważne, czy sprzedajesz warzywa lub silniki do samolotów – za Twoją firmą na pewno kryje się historia, którą warto opowiedzieć.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Stale współpracujemy z zespołem fotografów największych polskich tytułów prasowych. W ramach udziału w wydawnictwie zorganizujemy dla Ciebie profesjonalną sesję, która wzmocni przekaz firmy.

Skład czasopisma

Nasz zespół zajmie się opracowaniem graficznym i składem tekstu. Tak by przyciągał odbiorców nie tylko ciekawą treścią, ale również atrakcyjnym wyglądem.

Wydruk i dystrybucja

Zatroszczymy się o najwyższą jakość wydruku i gotowe wydawnictwa dostarczymy prosto do Ciebie. Większość całego procesu odbywa się bez Twojego zaangażowania – poprosimy Cię tylko o spotkanie z przygotowującym materiał dziennikarzem i szeroki uśmiech przed obiektywem fotografa.

Zobacz, jak może wyglądać Twój magazyn

CZYTELNIA