Cykl warsztatów w firmie Zakład Mięsny Poliwczak

BUDOWANIE PROCESÓW SPRZEDAŻOWYCH I MARKETINGOWYCH ORAZ MARKETING PRZYSZŁOŚCI

Firma Zakład Mięsny Poliwczak, czyli:

Od 1990 roku Zakład Mięsny Poliwczak łączy rzemieślniczy kunszt z najnowszymi technologiami w produkcji wędlin, aby dostarczać wyroby o niezmiennie najwyższej jakości i tradycyjnym smaku. To polski producent wyrobów mięsnych, który na bazie tradycyjnych, śląskich receptur przyrządza wędzonki, kiełbasy i inne wędliny.

Wyzwanie

Zakład Mięsny Poliwczak stanął przed wyzwaniami związanymi z pogorszeniem koniunktury w obecnej grupie docelowej oraz z koniecznością zaplanowania działań, które wzmocnią sprzedaż. Aby tego dokonać, klient zdecydował się na szkolenia z budowania procesów sprzedażowych, jak również z marketingu przyszłości, czyli najlepszych i nowoczesnych metod i instrumentów.

Cele projektu

  • opis aktualnych procesów sprzedażowych i wskazanie w ich obrębie obszarów do optymalizacji, sprawdzenie możliwości,
  • zebranie wniosków stanowiących bazę do wzmocnienia procesów sprzedażowych i marketingowych
  • zaprojektowanie procesów, a następnie na tej podstawie przygotowanie i wdrożenie strategii działań marketingowych, w tym strategii promocji i komunikacji
procesy biznesowe

Przebieg warsztatów

Zrealizowaliśmy dla klienta serię warsztatów – w 5 dniach zamknęliśmy tematykę, odpowiadającą na biznesowe potrzeby klienta. Podczas warsztatów z budowania procesów sprzedażowych i marketingowych dla przedsiębiorstw produkcyjnych i okołoprodukcyjnych zdefiniowaliśmy przebieg procesów sprzedażowych klienta, a następnie pracowaliśmy nad analizą klientów i konkurencji, zdefiniowaliśmy niszę i grupę docelową, a także pracowaliśmy ze ścieżką klienta. Ważnym elementem szkolenia był również wątek systemu CRM i automatyzacji procesów sprzedażowych. Wprowadziliśmy również klienta w obszar nowoczesnych narzędzi marketingowych, co daje mu nową perspektywę na rozwój biznesu.

https://poliwczak.com.pl/

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie: https://jbseurope.pl/uslugi/