fbpx

Re-Audyt – inwestycja, która się zwraca!

„Wiem, co u mnie nie działa, robię to od lat” albo „Ja to wszystko wiem, potrzebuję tylko więcej czasu” albo „Wiem, co trzeba poprawić, sam się tym zajmę” – te i wiele podobnych stwierdzeń słyszymy podczas audytu Discover. Dlaczego takie podejść wieszczy wyższe koszty i ryzyka niż zatrudnienie doradcy?

ZOBACZ

Symulacja SysTeams Change® – dowiedz się dlaczego powinieneś wziąć w niej udział!

Żyjemy w czasach, w których dynamiczne zmiany w biznesie są na porządku dziennym. Aby sprostać tym wyzwaniom, menedżerowie muszą nieustannie rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania zmianą i prowadzenia zespołów. SysTeamsChange® to innowacyjna gra symulacyjna, która oferuje unikalną możliwość nauki przez doświadczenie. Uczestnicy gry mają okazję przetestować swoje zdolności w bezpiecznym, kontrolowanym środowisku, co stanowi doskonałe przygotowanie do realnych wyzwań w pracy.

ZOBACZ
Co to jest audyt marketingowy

Co to jest audyt marketingowy?

Audyt marketingowy to narzędzie wspierające rozwój sprzedaży i efektywność działań marketingowych. Co to dokładnie oznacza? To kompleksowa analiza działań marketingowych przeprowadzana w celu oceny ich skuteczności oraz identyfikacji obszarów wymagających ulepszeń.

ZOBACZ