fbpx

Krzysztof Jurga

Wiceprezes zarządu | Konsultant  | Trener | Konsultant DISC

Konsultant, trener, właściciel agencji szkoleniowo-doradczej, gdzie procesowo, po inżyniersku, a zarazem po ludzku pomaga klientom w zakresie marketingu B2B i sprzedaży B2B. To inżynier i dziennikarz w jednym, 11 lat publikował na łamach Gazety Wyborczej, 3. miesięczników, prasy lokalnej i wydawnictw komercyjnych z kontem ponad 600 publikacji i 2 książek wydawnictwa Agora.

Po powrocie z Australii poświęcił się rozwojowi kompetencji i w efekcie założył agencję, w ramach której m. in. skutecznie zarządzał komunikacją kryzysową szpitala wojewódzkiego w Tychach w dobie przejęcia i strajku personelu oraz hejtu środowiska lokalnego. 

ZOBACZ

Paulina Jurga

Prezes zarządu | certyfikowany Project Manager| konsultantka DISC D3 |

Od ponad 12 lat zarządza projektami realizowanymi przez JBS Europe sp. z o.o. wcześniej JBS Europe. Koordynuje zadania projektowe pomiędzy zespołem JBS Europe, zewnętrznymi konsultantami i trenerami a klientem. Stale rozwija swoje kompetencje w zakresie project managementu – poprzez systematyczne uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Certyfikowana konsultantka DISC D3.

Szkoleniowiec w zakresie grafiki oraz marketingu social media. Autorka kilkuset projektów z zakresu grafiki, identyfikacji wizualnej i web design.

Od początku działalności JBS Europe prowadzi kanały social media wraz z działaniami z zakresu performance marketingu dla naszych Klientów z Polski i Europy. Pomaga też start’upom oraz firmom rozpoczynającym swoją przygodę z social mediami poprzez prowadzenie kampanii testowych ADS dla ich usług i produktów na kanale Facebook oraz Instagram.

ZOBACZ