fbpx

Krzysztof Jurga

Managing Director | Konsultant

Konsultant, trener, właściciel agencji szkoleniowo-doradczej, gdzie procesowo, po inżyniersku, a zarazem po ludzku pomaga klientom w zakresie marketingu B2B i sprzedaży B2B. To inżynier i dziennikarz w jednym, 11 lat publikował na łamach Gazety Wyborczej, 3. miesięczników, prasy lokalnej i wydawnictw komercyjnych z kontem ponad 600 publikacji i 2 książek wydawnictwa Agora.

Po powrocie z Australii poświęcił się rozwojowi kompetencji i w efekcie założył agencję, w ramach której m. in. skutecznie zarządzał komunikacją kryzysową szpitala wojewódzkiego w Tychach w dobie przejęcia i strajku personelu oraz hejtu środowiska lokalnego. 

ZOBACZ

Paulina Jurga

CEO | Owner

CEO w JBS Europe sp. z o.o. Od ponad 10 lat zarządza projektami realizowanymi przez JBS Europe sp. z o.o. wcześniej JBS Europe. Koordynuje zadania projektowe pomiędzy zespołem JBS Europe, zewnętrznymi konsultantami i trenerami a klientem. Stale rozwija swoje kompetencje w zakresie project managementu – poprzez systematyczne uczestnictwo w szkoleniach i kursach.

Szkoleniowiec i konsultant – w zakresie grafiki oraz marketingu social media a także user experience dla małych i średnich przedsiębiorstw. Autorka kilkuset projektów z zakresu grafiki, identyfikacji wizualnej i web design.

Od początku działalności JBS Europe prowadzi kanały social media wraz z działaniami z zakresu performance marketingu dla naszych Klientów z Polski i Europy. Pomaga też start’upom oraz firmom rozpoczynającym swoją przygodę z social mediami poprzez prowadzenie kampanii testowych ADS dla ich usług i produktów na kanale Facebook oraz Instagram.

ZOBACZ