fbpx

Krzysztof Jurga

Konsultant i Managing Director

 

Konsultant, trener, właściciel agencji szkoleniowo-doradczej, gdzie procesowo, po inżyniersku, a zarazem po ludzku pomaga klientom w zakresie marketingu B2B i sprzedaży B2B. To inżynier i dziennikarz w jednym, 11 lat publikował na łamach Gazety Wyborczej, 3. miesięczników, prasy lokalnej i wydawnictw komercyjnych z kontem ponad 600 publikacji i 2 książek wydawnictwa Agora.

 

Po powrocie z Australii poświęcił się rozwojowi kompetencji i w efekcie założył agencję, w ramach której m. in. skutecznie zarządzał komunikacją kryzysową szpitala wojewódzkiego w Tychach w dobie przejęcia i strajku personelu oraz hejtu środowiska lokalnego. 

ZOBACZ

Paulina Jurga

Art Director | Social Media Specialist

Dyrektor kreatywny i szefowa działu social media w agencji JBS Europe, CEO agencji JBS DESIGN. Od blisko 10 lat prowadzi kanały social media dla Klientów z Polski i Europy. Pomaga start’upom oraz firmom rozpoczynającym swoją przygodę z social mediami poprzez prowadzenie kampanii testowych ADS dla ich usług i produktów na kanale Facebook oraz Instagram. Szkoleniowiec i konsultant – w zakresie marketingu social media dla małych i średnich przedsiębiorstw. Współautorka pierwszej w Polsce kampanii social media dla spółek sektora wydobywczego i rekultywacji pt. „W 55 lat dookoła świata” dla spółki Haldex, autorka kilkuset projektów z zakresu grafiki, identyfikacji wizualnej i web design.

ZOBACZ