PRAKTYKA 

praktyka

 Chcesz pracować przy w realizacji niezwykłych projektów, budować portfolio zamiast grawerować kubki? Skorzystaj z naszego programu praktyk “SPEC 1”. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, by przygotować Cię do realnej współpracy z nami na stałe. Planujemy poświęcić Ci na tyle dużo uwagi, byś mógł rozwinąć skrzydła, dlatego ograniczamy liczbę miejsc i przyjęć.

STAŻ 

rybarekin

 Lubisz ludzi, potrafisz budować relację, zadawać pytania. Chcesz pisać, komunikować się, rozwijać w zespole specjalistów i czujesz, że PR i marketing to był dobry wybór. Podchodzisz do pracy poważnie, chcesz się nadal uczyć. Skorzystaj z naszego programu stażu “SPEC 2”. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, by przygotować Cię do realnej współpracy z nami na stałe. Planujemy poświęcić Ci na tyle dużo uwagi, byś mógł rozwinąć skrzydła, dlatego ograniczamy liczbę miejsc i przyjęć.

Nie zapomnijcie by wraz z CV dołączyć klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez JBS Europe Krzysztof Jurga z siedzibą 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Dworska 19/10 , w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez JBS Europe Krzysztof Jurga z siedzibą 41-100 Siemianowice Śląskie, ul. Dworska 19/10, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.