Warsztaty w firmie Kamieniarstwo Kulejewski

WARSZTATY Z BUDOWANIA PROCESÓW SPRZEDAŻOWYCH I MARKETINGOWYCH I ZBUDOWANIE ŚCIEŻKI KLIENTA

Firma Kamieniarstwo Kulejewski, czyli:

Zakład kamieniarski działający nieprzerwanie od 1960 r. Firma pierwotnie zajmowała się architekturą cmentarną, następnie poszerzyła swoje usługi o kamieniarstwo budowalne, czyli blaty kuchenne, łazienki, schody, posadzki czy tarasy. Obecnie prowadzona przez Bartłomieja – trzecie pokolenie.

Wyzwanie

Wyzwaniem nr 1 jest pozyskanie nowych klientów, w tym grupy docelowej, jaką są architekci mogący pomóc z rozwinięciu sektora kamieniarstwa budowlanego w firmie.
Wyzwaniem nr 2 jest odzyskanie czasu na działanie z wyzwania nr 1. Do firmy wpływa 140 zapytań z czego konwersja na zamówienia wynosi poniżej 17%.

Cele projektu

  • zwiększenie kompetencji zespołu oraz zarządu w zakresie wykorzystania narzędzi marketingowych
  • budowa planu marketingowego
  • stworzenie profilu wzorcowego klienta
  • opracowanie ścieżki klienta
  • zaprojektowanie konkrentnych działań marketingowych
  • opracowanie procesu sprzedażowego z szybkim NIE

Przebieg projektu

Zaczęliśmy od wprowadzenia zespołu w świat marketingu online, ze szczególnych naciskiem na nowoczesne narzędzia i efektywne sposoby korzystania z nich.

W ramach sesji warsztatów zrealizowaliśmy moduły szkoleniowe dotyczące trendów, strategii, instrumentów oraz mediów, aby poszerzyć wiedzę zespołu, natomiast wiosną 2022 przeprowadziliśmy z zespołem warsztaty Define, w ramach których opracowaliśmy precyzyjną segmentację klientów, ścieżkę klienta i zbudowaliśmy oparty na konkretnych działaniach plan marketingowy z rozpisanymi scenariuszami i zadaniami. Firma zapoznała się i wdrożyła jasny proces sprzedażowy z nowym systemem kwalifikacji klientów opartym o BANT.

Opinia klienta po warsztatach

Plusem Krisa jest na pewno dobry kontakt, zaangażowanie, fajne działanie, przygotowanie do tematu. Podczas szkolenia pojawiły się dobre pomysły. Widać, że Kris lubi to co robi, widać pełne zaangażowanie.

https://kulejewski.pl/

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie https://jbseurope.pl/uslugi/