fbpx

USŁUGI HR

Gdy w Twojej firmie zaistnieje potrzeba rekrutacji i wdrożenia nowego pracownika.

Usługi z zakresu Human Resources (HR)

Wynikiem audytu Discover 2.0 lub pracy warsztatowej w ramach szkoleń lub usług doradczych bywa potrzeba rekrutacji i wdrożenia nowego pracownika.


 

Rekrutacja

Standardowa rekrutacja pracownika na pełny etat na umowę o pracę? A może zdalny pracownik realizujący wybrane zadania w formule B2B? Wiemy gdzie szukać kandydatów, zaproponujemy Ci nowoczesne rozwiązania i metody pracy, a następnie zrealizujemy rekrutację, dostarczając najlepszych kandydatów.

 

Onboarding

Wdrożenie nowego pracownika to Ciebie synonim problemu i czasu, którego nie masz w nadmiarze? Przygotujemy proces onboardingowy, a w przypadku szeregu stanowisk sprzedażowych czy marketingowych poprowadzimy go dla Ciebie przy Twoim minimalnym zaangażowaniu!

 


   Co przygotujemy dla Ciebie?


Profil kandydata i arkusz oceny

Wywiady, badanie otoczenia rynkowego, które stanowi podstawę prac nad przygotowaniem wyjątkowej, unikalnej treści do Twoich potrzeb, zestawiamy w formie skróconej tak, abyś wiedział, skąd pochodzą nasze wnioski i z czego czerpaliśmy inspirację

Ogłoszenie i selekcja CV

Na podstawie profilu kandydata przygotujemy ogłoszenie o pracę i zarekomendujemy platformy, na których należy je opublikować, by znaleźć najlepszych kandydatów. Następnie zajmiemy się selekcją CV i umówimy się z wybranymi kandydatami na rozmowy rekrutacyjne online w ramach pierwszego etapu rekrutacji.

Rozmowy rekrutacyjne

Nasza rekruterka przeprowadzi rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami, oceniając ich według określonych kryteriów, zgodnych z profilem idealnego kandydata.

Rekomendowani kandydaci

Po zakończeniu pierwszego etapu rekrutacji spotkasz się z rekruterką i otrzymasz listę rekomendowanych kandydatów wraz ze szczegółowym podsumowaniem informacji o nich.

Jak pracujemy

KROK1

SAMODZIELNIE

Rozumiemy, że zlecając rekrutację chcesz, aby Twoje zaangażowanie w proces było ograniczone do minimum, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do informacji na temat postępów. Dlatego zaangażujemy Cię tylko w niezbędne dla procesu zadania na początku i na sam koniec pierwszego etapu rekrutacji. Jednocześnie dostarczymy Ci komplet informacji, które będą dla Ciebie niezbędne na etapach późniejszych.

MODUŁOWO

Usługa rekrutacyjna w podstawowym zakresie obejmuje etapy od stworzenia profilu kandydata do zakończenia pierwszego etapu rekrutacji. Nasza rekruterka może jednak stworzyć schemat rozmowy i w warsztatowej formie przygotować Cię do dalszego prowadzenia rekrutacji lub uczestniczyć wraz z Tobą w drugim etapie rozmów. Możemy również zaplanować z Tobą proces onboardingu, który – jeśli jest dobrze zaprojektowany – pomoże osiągnąć Twoim nowym pracownikom większą efektywność w krótszym czasie.